Za nami 31. Letnia Uniwersjada

We wtorek, 8 sierpnia, zakończyła się 31. Letnia Uniwersjada w Chengdu w Chinach. Są to to zawody sportowe rozgrywane w wielu konkurencjach nazywane też igrzyskami studentów. Reprezentanci Polski spisali się znakomicie w większości konkurencji. Zajęli ostatecznie piąte miejsce w kwalifikacji medalowej i zdobyli łącznie 43 medale (15 złotych, 16 srebrnych, 12 brązowych). Dlaczego o tym piszemy? Nasi specjaliści – lek. Karolina Stępień oraz lek. Krzesimir Sieczych prowadzili misję medyczną podczas zawodów. Jako lekarze Akademickiej Reprezentacji Polski czuwali nad zdrowiem zawodników.

Serdecznie gratulujemy 😊

Lek. Karolina Stępień
Nasi specjaliści w trakcie 31. Letniej Uniwersjady
Lek. Krzesimir Sieczych

Poznaj naszych specjalistów

lek. Karolina Stępień

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Zajmuję się głównie urazami w obrębie kończyny górnej, a także kolana i stawu skokowego. Mam duże doświadczenie w leczeniu kontuzji związanych z uprawianiem sportu. Dużą częścią mojej praktyki jest chirurgia ręki. Wykonuje zabiegi klasycznymi metodami, ale również artroskopowo. Dodatkowo zajmuję się zakażeniami w ortopedii. Moja strona internetowa: karolinastepien.pl

lek. Krzesimir Sieczych

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Specjalizuję się w leczeniu urazów i kontuzji sportowych. W szczególności zajmuję się leczeniem złamań, uszkodzeń mięśni barku, biodra, kolana i stawu skokowego. Przyjmuję dzieci od 3 r.ż.