Diagnostyka Funkcjonalna

cdf

CENTRUM DIAGNOSTYKI
FUNKCJONALNEJ

co to jest diagnostyka funkcjonalna

Carolina Medical Center prowadzi pierwsze w Polsce, ogólnodostępne Centrum Diagnostyki Funkcjonalnej (CDF). Badania funkcjonalne pozwalają na pełną diagnostykę układu ruchu, wykrycie dysfunkcji, do tej pory ukrytych przed okiem lekarza oraz kontrolę postępów treningowych. Wszystkie badania są nieinwazyjne i bezpieczne.

 

Centrum Diagnostyki Funkcjonalnej w Carolina Medical Center w Warszawie wyposażone jest w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne, umożliwiające kompleksową analizę wydolności układu ruchu oraz kontrolę postępów treningowych. Badania są obiektywne i nieinwazyjne.

Wszystkim osobom prowadzącym aktywny tryb życia oferujemy gruntowną diagnostykę, dotychczas dostępną jedynie dla najlepszych wyczynowych sportowców w zagranicznych, renomowanych ośrodkach.

DLA KOGO JEST CENTRUM DIAGNOSTYKI FUNKCJONALNEJ?

Centrum Diagnostyki Funkcjonalnej to miejsce, które powinien odwiedzić każdy, kto chce poznać ograniczenia i możliwości swojego organizmu, a zwłaszcza wychwycić najdrobniejsze dysfunkcje i dostosować trening do indywidualnych potrzeb.

Centrum jest odpowiednim miejscem dla dzieci, które marzą o karierze sportowej. Na podstawie badań określimy predyspozycje do uprawiania sportu oraz wykryjemy wady postawy.
CDF przeznaczone jest także dla polskich olimpijczyków, przygotowujących się do startów, wyczynowych zawodników wielu dyscyplin, osób aktywnych fizycznie, jak i wszystkich tych, którzy cenią swoje zdrowie i dbają o profilaktykę.
Dzięki CDF można również w obiektywny sposób kontrolować postęp procesu leczenia i rehabilitacji.

Rozważ badania funkcjonalne, jeśli:

  • przeszedłeś uraz mięśniowy: stłuczenia, naderwania, naciągnięcia, zerwania, np. ścięgna Achillesa,
  • doświadczyłeś urazu stawów: zwichnięcia, skręcenia, uszkodzenia więzadeł, wiele innych,
  • doświadczyłeś złamania lub zmian zwyrodnieniowych,
  • chcesz skontrolować i zwiększyć efektywność procesu leczenia pooperacyjnego (także po operacjach endoprotezoplastyki),
  • pragniesz poznać funkcjonalną przyczynę dolegliwości bólowych i zwiększonej skłonności do urazów,
  • zależy Ci, aby bezpiecznie powrócić do aktywności sportowej/rekreacyjnej po kontuzji lub zabiegu operacyjnym,
  • chcesz udoskonalić swój trening i technikę sportową.

Jeśli planujesz treningi w Centrum Treningowym CMTS przejdź badania funkcjonalne i poznaj swoje ograniczenia.

PAKIETY BADAŃ DLA SPORTOWCÓW

Carolina Medical Center to klinika medycyny sportowej, która już od 20 lat zapewnia opiekę medyczną najlepszym polskim sportowcom – Mistrzom Olimpijskim, medalistom Mistrzostw Świata i Europy. Dzięki temu doświadczenie i wiedzę zdobytą z pracy z zawodowymi sportowcami przekazujemy osobom uprawiającym sport amatorsko. Dla najbardziej popularnych dyscyplin stworzyliśmy dedykowane programy medyczne, dzięki którym można zapobiec kontuzji lub poprawić swoje wyniki.

Zapoznaj się z ofertą pakietów badań sportowych i trenuj bezpiecznie!

Specjaliści w dziedzinie diagnostyki funkcjonalnej

Zapraszamy na badania do placówki w Warszawie!

Zapraszamy na badania do placówki w Warszawie!

NASI PARTNERZY

UMÓW WIZYTĘ