Kompleksowe leczenie kręgosłupa

Przewlekły ból kręgosłupa? Zdiagnozowano u Ciebie dyskopatię? Potrzebujesz dostać się do ortopedy lub neurochirurga? A może otrzymałeś skierowanie na zabieg, jednak obawiasz się skompilowanego leczenia i długiego pobytu w szpitalu?

Przyjdź do CAROLINA MEDICAL CENTER GDAŃSK

Jesteśmy wiodącym ośrodkiem ortopedycznym w Polsce – leczymy dzieci, dorosłych oraz seniorów. Naszym Pacjentom zapewniamy kompleksowe leczenie z zakresu chirurgii kręgosłupa: konsultacje u lekarzy specjalistów, diagnostykę obrazową (rezonans magnetyczny, tomografię komputerową, USG i RTG) oraz rehabilitacje kręgosłupa i zabiegi.

Trzy powody, dla których warto leczyć się w Carolina Medical Center Gdańsk

Doświadczeni specjaliści

w zakresie leczenia schorzeń i urazów kręgosłupa. Carolina Medical Center to zespół kilkudziesięciu lekarzy, radiologów i fizjoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje. Duża dostępność terminów konsultacji i rehabilitacji! Szybkie terminy – nawet następnego dnia!

Nowoczesne podejście

Proces leczenia dobierany jest dla każdego pacjenta indywidualnie po konsultacjach zespołu medycznego. Stosujemy nowoczesne metody, umożliwiając naszym Pacjentom jak najszybszy powrót do pełnej sprawności. Stosujemy innowacyjne i małoinwazyjne techniki operacyjne.

Wygodnie umówisz wizytę

Zadzwoń pod numer 58 77 01 501 lub skorzystaj z formularza do umawiania wizyty online. Tam znajdziesz wszystkie dostępne terminy i zarezerwujesz wizytę szybko i wygodnie!

Otrzymałeś skierowanie na zabieg z zakresu kręgosłupa?

Operację kręgosłupa należy wykonać, gdy zmiany są już zaawansowane lub kręgosłup jest w takim stanie, że nawet niegroźny uraz może spowodować poważne konsekwencje.

  • Realizujemy pełen zakres zabiegów, w tym m.in. usunięcia i wszczepienia dysków, laminektomię odbarczającą, stabilizacje, wertebroplastykę i kyphoplastykę trzonu kręgowego.
  • Stawiamy na małoinwazyjność i bezpieczeństwo – w naszym szpitalu specjalizujemy się w chirurgii małoinwazyjnej, która zapewnia szerokie możliwości stosowania, zwłaszcza u osób, które z racji wieku lub innych chorób nie mogą mieć operacji klasycznych. Małoinwazyjne leczenie to: krótki pobyt w szpitalu, niezauważalne blizny pooperacyjne i duże bezpieczeństwo – mała utrata krwi, znikome ryzyko zakażeń.

Zaufało nam tysiące Pacjentów – zrób to i Ty!

Poznaj specjalistów z Carolina Medical Center Gdańsk

Neurochirurdzy i Fizjoterapeuci

dr n. med. Mateusz Krakowiak
dr n. med. Mateusz Krakowiak

Specjalista neurochirurgii

dr hab. n. med. Piotr Zieliński
dr hab. n. med. Piotr Zieliński

Specjalista neurochirurgii i neurotraumatologii

Mateusz Marcinkowski
Mateusz Marcinkowski

Fizjoterapeuta

Anna Piotrowicz
Anna Piotrowicz

Fizjoterapeuta

Michał Gudalewski
Michał Gudalewski

Fizjoterapeuta

Wojciech Reszke
Wojciech Reszke

Fizjoterapeuta

Nie zwlekaj z leczeniem i już dziś umów się na wizytę!

Nasz Dział Obsługi Pacjenta pomoże Ci wybrać termin i specjalistę.

Umów wizytę online

i zobacz wszystkie dostępne terminy. Formularz do umawiania znajdziesz u góry strony!