Andrzej Grabowski

28.07.2017 Warszawa

Schorzenie / uraz: uraz kręgosłupa na trampolinie

„Półtora roku temu mój syn, podczas zabawy na trampolinie doznał urazu. Próbował wykonać wyskok z przewrotem w tył. Spadł i pod ciężarem własnego ciała uszkodził sobie kręgosłup. Od tego czasu towarzyszył mu ból pleców, który znacznie nasilał się podczas jakiejkolwiek aktywności sportowej.

Po wielu wizytach u lekarzy różnych specjalizacji, wniosek był w zasadzie jeden – nic nie da się z tym zrobić. Skierowano nas na rehabilitację, która owszem – odnosiła efekt – ale jedynie chwilowy. Po kolejnym nawrocie bólu, po raz kolejny zaczęliśmy poszukiwania odpowiedniego specjalisty. Kierując się dobrymi opiniami, trafiliśmy do doktora Jurija Kseniuka z Carolina Medical Center. Doktor rozpisał nam cały cykl badań pod kątem prawidłowej diagnozy i wykluczenia innych schorzeń, takich jak zapalenie gruźlicze czy nowotwór. Następnie zakwalifikował Antka do operacji.

Trwający 3 godziny zabieg polegał na stabilizacji kręgów. Wszystko to odbyło się przez niewielkie nacięcia na skórze oraz bez naruszenia mięśni.

Pierwsze godziny po operacji oczywiście nie były łatwe ale z każdym dniem obserwowaliśmy poprawę formy. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że 10 dni po zabiegu Antek udał się na sześciokilometrowy spacer! Dziś, a więc miesiąc po operacji, jest naprawdę aktywny – dużo chodzi, a nawet jeździ na rowerze.

Cieszę się, że trafiliśmy właśnie tutaj. Dziękujemy!’

 

Zaufali nam