Nasze placówkiWarszawa
warszawa

NASZE PLACÓWKI

WARSZAWA

CMC_Pakiet Zdrowego Biegacza

Teraz zarówno sportowcy wyczynowi, jak i amatorzy w całym kraju mogą korzystać z wiedzy i doświadczenia lekarzy prowadzących na co dzień najlepszych polskich sportowców. Ośrodki, bazujące na wiedzy i doświadczeniu zespołu CMC, to pierwsza w Polsce sieć kompetencji medycyny sportowej o tak szerokim zasięgu i dostępna dla wszystkich aktywnych na różnych poziomach zaawansowania.

 

Zapraszamy do naszej placówki w Warszawie, mieszczącej się przy ul. Pory 78, Carolina Medical Center, rejestracja telefoniczna lub informacja:
22 35 58 200

USŁUGI

Konsultacja lekarska w zakresie ortopedii i traumatologii, konsultacja lekarska w zakresie medycyny sportowej, kwalifikacja do zabiegów operacyjnych, badanie podologiczne – dobór wkładek, badania laboratoryjne i diagnostyka obrazowa (rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa, RTG, USG), zabiegi chirurgiczne (ortopedia), rehabilitacja, ostry dyżur ortopedyczny, Centrum Medycyny Żywienia, Centrum Leczenia Bólu, Centrum Leczenia Chorób Kręgosłupa, Centrum Diagnostyki Funkcjonalnej, Centrum Treningowe CMTS.

Sprawdź szczegółowy zakres usług.

Lekarze

UMÓW WIZYTĘ

NASI PARTNERZY