Operacje ortopedyczne i chirurgia kręgosłupa

Nie zwlekaj z leczeniem

i już dziś umów wizytę

Warszawa, Pory 78

Jak dojechać

Masz skierowanie na zabieg kolana, biodra lub barku? Potrzebujesz operacji kręgosłupa? Szukasz szpitala, w którym znajdziesz dogodny dla siebie termin zabiegu?

Przyjedź do CAROLINA MEDICAL CENTER w Warszawie

Jesteśmy jednym z największych ośrodków ortopedycznych w Polsce – leczymy dzieci, dorosłych, seniorów oraz sportowców. Naszym Pacjentom zapewniamy kompleksowe leczenie z zakresu ortopedii i chirurgii kręgosłupa: konsultacje u lekarzy specjalistów, diagnostykę obrazową (rezonans magnetyczny, tomografię komputerową, USG i RTG) oraz rehabilitacje. Wykonujemy wysokospecjalistyczne operacje z zakresu chirurgii ortopedycznej oraz chirurgii kręgosłupa metodami klasycznymi lub małoinwazyjnymi. Zajmujemy się leczeniem operacyjnym schorzeń narządu ruchu powstałych na skutek przewlekłych chorób lub urazów.

Trzy powody, dla których warto leczyć się w Carolina Medical Center

Stawiamy na małoinwazyjność i bezpieczeństwo

W naszym szpitalu specjalizujemy się w chirurgii małoinwazyjnej, która zapewnia szerokie możliwości stosowania, zwłaszcza u osób, które z racji wieku lub innych chorób nie mogą mieć operacji klasycznych. Małoinwazyjne leczenie to m.in.: krótki pobyt w szpitalu, niezauważalne blizny pooperacyjne, mała utrata krwi, znikome ryzyko zakażeń.

Ponad 20 lat doświadczenia

Jesteśmy prekursorami w stosowaniu wielu innowacyjnych technik i procedur medycznych. Pomagamy pacjentom na każdym etapie ich życia. Mamy ogromne doświadczenie w leczeniu osób aktywnych i sportowców – możemy poszczycić się certyfikatem FIFA. Jesteśmy też Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Nowoczesne podejście

Ortopedzi, neurochirurdzy, diagności i fizjoterapeuci współpracują ze sobą na każdym etapie leczenia! Po zabiegu każdy pacjent, w zależności od potrzeby, ma zapewnioną indywidualnie dobraną fizjoterapię oraz jest otoczony opieką Koordynatora Opieki Szpitalnej, który jest obecny w trakcie całego pobytu w szpitalu.

Otrzymałeś skierowanie na zabieg ortopedyczny?

  • Możliwość telekonsultacji – nie jesteś pewien, czy operacja to konieczność? Nie musisz do nas przyjeżdżać! Masz możliwość odbyć telekonsultację z lekarzem i omówić wcześniej przesłane badania.
  • Sprawdź, czy Twój ubezpieczyciel nie pokryje kosztów zabiegu! – nasza klinika podpisała umowy o płatnościach bezpośrednich z wieloma ubezpieczycielami zagranicznymi. Oznacza to, że pacjenci posiadający ubezpieczenie w tych firmach są przyjmowani bezgotówkowo. Czytaj więcej
  • Wykonujemy pełen zakres zabiegów – przeprowadzamy m.in. artroskopie, operacje rekonstrukcyjne i operacje endoprotezoplastyki stawów, przy których coraz częściej wykorzystujemy technologię 3D i implanty „custom made” dopasowane do konkretnego pacjenta. Specjalizujemy się w chirurgii kręgosłupa – wykonujemy pełen zakres operacji, m.in. endoskopię, usunięcia i wszczepienia dysków czy stabilizację. Sprawdź listę zabiegów
  • „Szpital bez bólu” – zdobyliśmy certyfikat „Szpital bez bólu”, który potwierdza wprowadzenie przez nas najwyższych standardów leczenia i rekomendowanych standardów uśmierzania bólu pooperacyjnego.

Zaufało nam tysiące Pacjentów – zrób to i Ty!

Nie zwlekaj z leczeniem i już dziś umów się na wizytę!

Zadzwoń +48 22 35 58 202

Nasz Dział Obsługi Pacjenta działa 24h/7.

Umów wizytę online

i zobacz wszystkie dostępne terminy. Formularz do umawiania znajdziesz u góry strony!

Wyślij maila na international@carolina.pl

Dział Turystyki Medycznej pomaga pacjentom z zagranicy umówić się na konsultację, badania i zabieg – sprawdź sam!