Kompleksowe leczenie ortopedyczne

W Carolina Medical Cenet w Gdańsku realizujemy filozofię kompleksowego podejścia do procesu leczenia. W jednym miejscu Pacjenci mają dostęp do konsultacji specjalistycznych z zakresu ortopedii i chirurgii kręgosłupa, badań obrazowych, rehabilitacji oraz operacji. Dzięki stałej współpracy lekarzy, radiologów i fizjoterapeutów stale monitorujemy postępy w leczeniu i dobieramy najbardziej efektywne metody.

Leczenie ortopedyczne pod jednym dachem

Doświadczeni specjaliści

Pacjentami opiekuje się zespół ortopedów i neurochirurgów posiadających wiedzę i doświadczenie w leczeniu schorzeń i urazów narządu ruchu. Nasi specjaliści są w stanie dobrać dla każdego pacjenta odpowiednią metodę leczenia, a tym samym zapewnić szybki powrót do zdrowia.

Duża dostępność terminów konsultacji i rehabilitacji! Szybkie terminy – nawet następnego dnia!

Operacje ortopedyczne

Wykonujemy pełen zakres procedur operacyjnych z zakresu chirurgii ortopedycznej i chirurgii kręgosłupa. Przykładowe zabiegi: artroskopia stawu kolanowego, endoprotezoplastyka stawu biodrowego, korekcja halluksów, rekonstrukcja ścięgna Achillesa. Specjalizujemy się w metodach małoinwazyjnych, które pozwalają wyleczyć „przez dziurkę od klucza” skomplikowane schorzenia narządu ruchu!

Centrum Rehabilitacji

Nasi fizjoterapeuci to eksperci w leczeniu dolegliwości układu kostno-mięśniowego. Stosujemy głównie terapię manualną, którą uważamy za jedną z najefektowniejszych metod rehabilitacji. Zajmujemy się rehabilitacją dorosłych oraz dzieci. Sportowcom wyczynowym lub amatorom zapewniamy rehabilitację uwzględniającą specyfikę uprawianej dyscypliny.

Zaufało nam tysiące Pacjentów – zrób to i Ty!

Trzy powody, dla których warto leczyć się w Carolina Medical Center

Indywidualne podejście i kompleksowość leczenia

Proces leczenia dobierany jest dla każdego pacjenta indywidualnie. Naszym pacjentom w jednym miejscu zapewniamy: specjalistyczne konsultacje, badania obrazowe, operacje i rehabilitacje.

Pozytywne opinie naszych pacjentów

Codziennie spotykamy się z uznaniem naszych pacjentów, czego dowodem są wysokie oceny prowadzonych przez nas badań opinii. Obecnie aż 95% pacjentów poleciłoby znajomym nasze usługi.

Przywracamy zdrowie nie tylko aktywnym

Pomagamy osobom w każdym wieku, niezależnie od tego czy prowadzą aktywny tryb życia. Stosując najnowocześniejsze metody leczenia umożliwiamy szybki powrót do pełnej sprawności.

Nie zwlekaj z leczeniem i już dziś umów wizytę

Zarezerwuj wizytę przez stronę internetową carolina.pl i zobacz wszystkie dostępne terminy.

+48 58 77 01 503
cmc_recepcja.gdansk@carolina.pl

Ul. Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Na terenie szpitala Swissmed znajduje się parking płatny (7 zł / cały dzień).