Masaż leczniczy

Zaufali nam

Masaż jest doskonałym uzupełnieniem leczenia zachowawczego i pooperacyjnego, ale także ważnym elementem profilaktyki dolegliwości typu: bóle głowy, karku i pleców. Zabiegi wykonywane są przez doświadczonych fizjoterapeutów – ekspertów w leczeniu dolegliwości układu kostno-mięśniowego, posługujących się w swojej codziennej pracy z pacjentami wieloma specjalistycznymi technikami terapeutycznymi.

Masaż leczniczy (odcinkowy kończyn, pleców, kręgosłupa) wykonywany jest w oparciu o wykorzystanie nowoczesnych technik manualnych tkanek miękkich oraz mobilizacji stawów. Przywraca prawidłową funkcję aparatu ruchu.

Wskazany w dolegliwościach kręgosłupa oraz jako uzupełnienie postępowania pooperacyjnego, stwarzając optymalne warunki do gojenia się tkanek.  Znajduje szerokie zastosowanie w dolegliwościach somatycznych, spowodowanych zwiększonym napięciem mięśniowym, np. zespoły przeciążeniowe, stres, bóle głowy, szyi, sztywność mięśni itd.

Masaż stosowany jest także jako profilaktyka zespołów bólowych ze względu na działanie rozluźniające mięśnie i narządy wewnętrzne.

Zaufali nam