Pory 78, Warszawa
MapaSpecjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Pory 78, Warszawa
MapaJęzyki: angielski
Współpracujemy z ubezpieczycielami zagranicznymi. Sprawdź, czy akceptujemy Twoje ubezpieczenie.
Jestem absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Z kliniką Carolina Medical Center rozpocząłem współpracę jeszcze jako student w 2007 roku. W 2019 roku uzyskałem tytuł specjalisty Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Specjalizuję się w leczeniu urazów i kontuzji przeciążeniowych. Jako chirurg uwielbiam operować jednak zabieg traktuję jako ostateczność, zanim sięgnę po skalpel szukam innych możliwości pomocy pacjentowi. Wykonuję iniekcje z kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego itp
Od 2020 roku pełnię funkcję ortopedy Reprezentacji Olimpijskiej, opiekuję się sportowcami podczas Igrzysk Olimpijskich (Tokio 2020, Pekin 2022) i leczę ich na co dzień. Od 2017 roku jestem lekarzem Kadry Narodowej w pływaniu. W latach 2013-2016 byłem jednym z lekarzy Kadry Narodowej w podnoszeniu ciężarów. Praca ze sportowcami daje mi niesamowite doświadczenie, które mogę wykorzystywać w leczeniu wszystkich moich pacjentów.
I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Sport, sport i jeszcze raz sport. Żeglarstwo regatowe, pływanie, narciarstwo, kitesurfing, triathlon. Instruktor pływania, narciarstwa oraz żeglarstwa
Kolano:
Bark:
Biodro:
Stopa i staw skokowy:
8 sierpnia zakończyła się 31. Letnia Uniwersjada w Chengdu w Chinach, w której udział wzięli lek. Karolina Stępień oraz lek. Krzesimir Sieczych.
Czy sporty wodne są kontuzjogenne? Przeczytajcie artykuł, w którym lek. Sieczych opowiada o urazach barku, a Mateusz Polaczyk, czterokrotny wicemistrz świata w slalomie kajakowym, wspomina, jak wyglądał jego powrót do zdrowia po kontuzji stawu ramiennego.