Nasze placówki

NASZE PLACÓWKI

Carolina Medical Center to klinika ortopedii, chirurgii kręgosłupa, rehabilitacji i medycyny sportowej, w której od ponad 20 lat świadczymy usługi medyczne na najwyższym światowym poziomie.  

Zapewniamy kompleksową opiekę i dostęp do wybitnych specjalistów w zakresie leczenia urazów i schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego. Stosujemy nowoczesne metody leczenia, umożliwiając naszym pacjentom jak najszybszy powrót do pełnej sprawności.

Pomagamy osobom na każdym etapie ich życia – leczymy dzieci, dorosłych i ludzi w podeszłym wieku. Mamy też ogromne doświadczenie w leczeniu osób aktywnych oraz sportowców – reprezentantów kraju i najwybitniejszych polskich olimpijczyków.

Carolina Medical Center powstała w 1998 roku w Warszawie. Byliśmy pierwszą prywatną kliniką ortopedyczną. W październiku 2019 roku otworzyliśmy nową placówkę w Gdańsku, w której realizujemy filozofię całościowego podejścia do procesu leczenia. Wykonujemy usługi z zakresu ortopedii, chirurgii kregosłupa, diagnostyki i rehabilitacji.

SPRAWDŹ, JAK DOJECHAĆ DO PLACÓWEK CAROLINA MEDICAL CENTER

WARSZAWA

ul. Pory 78, 02-757 Warszawa

Carolina Medical Center w Warszawie

GDAŃSK

ul. Wileńska 44, 80-215 Gdańsk

Carolina Medical Center w Gdańsku mieści się na ul. Wileńskiej 44

NIE ZWLEKAJ Z LECZENIEM I UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ NA WIZYTĘ!

FILIE REGIONALNE CAROLINA MEDICAL CENTER!

Carolina Medical Center to klinika medycyny sportowej i wiodący ośrodek ortopedyczny w Polsace. W ramach Programu Grupy LUX MED „Medycyna dla Sportu i Aktywnych” nasz szpital doczekał się pięciu filii regionalnych – w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Rzeszowie.

Dowiedz się więcej o Programie Grupy LUX MED.

NASI PARTNERZY